Aké služby ponúkame

Zaoberáme sa kompletnými rekonštrukciami bytov a domov. V rámci kompletnej rekonštrukcie Vám vieme poskytnúť nasledujúce služby ako je elektroinštalácia, vodoinštalácia, murárske práce, obkladačské práce, sadrokartonárske práce, maliarske práce, montáže sanity, dverí, okien a nábytku, preprava materiálov, odvoz stavebných odpadov a mnohé ďalšie drobné práce potrebné pri realizácií rekonštrukcie.

Rekonštrukcia interiéru domu​

Kompletné rekonštrukcie bytov na kľúč

Zverte Váš byt do rúk nám a za niekoľko týždňov spravíme z Vášho starého bytu vynovené, čisté, voňavé a moderné bývanie. Vymeníme staré inštalácie, obnovíme omietky a nové nátery, vymeníme obklady, dlažby a podlahy a nové bývanie sa môže začať.

Rekonštrukcie nebytových priestorov​

Rekonštrukcie nebytových priestorov

Zaoberáme sa aj rekonštrukciami nebytových priestorov ako kancelárie, predajne, obchodné priestory, reštaurácie, masážne priestory, sklady, pivnice a pod. Máme za sebou viaceré rekonštrukcie kancelárií, reštaurácií, masážnych salónov, galérií, menili sme nebytové priestory na bytové, a aj viaceré reprezentatívne predajne.

Rekonštrukcia bytu v Bratislave a okolí​

Rekonštrukcia bytového jadra

Rekonštrukcia bytového jadra je základom pre každý byt pri rekonštrukcií. Pri prestavbe bytového jadra dbáme hlavne na kvalitu vykonaných prác. Ide nám o bezpečnosť a používame správny materiál s dlhodobými možnosťami použiteľnosti.

Rekonštrukcia bytu na klúč​

Kompletná rekonštrukcia bytu

Naša najväčšia pozornosť a zámer patrí práve kompletným rekonštrukciam bytov, práve tu máme najviac skúseností.
Máme za sebou stovky a stovky realizácii a zrekonštruovali sme už väčšinu typov bytov v Bratislave a v okolí.

Rekonštrukcia interiéru na klúč​

Rekonštrukcia interiéru domu

Zabezpečujeme aj kompletnú rekonštrukciu interiéru rodinného domu. V rodinnom dome sú rozdielne podmienky, ale hlavná časť prác je veľmi podobná bežným rekonštrukciám bytov. Prerábali sme domy po požiari, staré domy v centre Bratislavy či množstvo domov aj v okolí hlavného mesta. Staré interiéry domov po našich prácach získali nový vzhľad.

Dodávame aj potrebný stavebný materiál

K rekonštrukcií bytu je potrebné veľké množstvo rôzneho materiálu. Treba rátať s tým, že všetok potrebný materiál je často krát možné zakúpiť len vo viacerých stavebninách, prípadne niektoré majú dodacie termíny. Naši klienti majú výhodu, pretože im zabezpečujeme nákup, dopravu a vynášku stavebných materiálov priamo tam, kde je potrebný.

2012 – 2019 ©  Copyright Rekonstrukciebratislava.sk